Викладачку ІЕСК Марту Мартиняк-Андрушко обрано спікеркою онлайн-курсу «Кар’єра в енергетиці – це круто»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»
Ілюстрація до кар’єри в енергетиці

Громадська організація «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки здійснює запис онлайн-курсу «Кар’єра в енергетиці – це круто».

Мета курсу – продемонструвати потенціал кар’єри в енергетиці. Завдяки пізнавальним лекціям організатори хочуть підвищити обізнаність про енергетичну сферу, зруйнувати наявні стереотипи про професії та роль жінок у галузі.

Курс складатиметься з 10 лекцій тривалістю до 10 хвилин. Цільова аудиторія – школярі та їхні батьки, вчителі та студенти.

Курс буде розміщено на онлайн-платформі Impactorium. Зйомки відбуватимуться у Києві впродовж двох днів у лютому 2021 року.

Організатори раді повідомити, що представницю Національного університету «Львівська політехніка», к.т.н., старшого викладача кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування Марту Мартиняк-Андрушко обрано спікеркою зазначеного онлайн-курсу у парі зі спікером.

Захід організовано в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», яку реалізує Центр «Розвиток КСВ» (ініціатива Дівчата STEM) за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки.