Викладачка Університету – переможниця премії «100 найвпливовіших осіб Львівщини» у номінації «Прорив Року»

За матеріалами сайту Медіастар
Фото із вручення премії

16 грудня 2021 року відбулась ювілейна ХV церемонія нагородження переможців премії «100 найвпливовіших осіб Львівщини».

Номінанти премії – 100 успішних професіоналів, знавців своєї справи і справжніх патріотів свого краю, які розвивають різні галузі діяльності. Засновники премії з року в рік виділяють найуспішніших львів’ян, які є прикладом для наслідування.

Зокрема, у номінації «Прорив Року» перемогла відома письменниця Наталія Калиновська.

Наталія Калиновська – старша викладачка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки, поетеса, членкиня Української асоціації письменників, лауреатка літературної премії «Гілка Золотого каштана» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, членкиня поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії», організаторка Всеукраїнського літературного конкурсу «У римах світлих оживає слово».

Докладніше – на сайті Медіастар.

Фото із вручення премії Фото із вручення премії