Викладачка Техніко-економічного коледжу здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар – 2023»

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

13 червня 2023 року відбулося засідання комісії фінального туру Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний Оскар – 2023». Конкурс проходив у два тури: відбірковий – у закладі освіти – і фінальний – у Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

На фінальний тур конкурсу до 12 номінацій було подано 973 конкурсні роботи із 133 закладів фахової передвищої освіти. Викладачка комп’ютерних дисциплін Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Гарасим стала переможницею, посівши перше місце у номінації «Досвід візуалізації навчального матеріалу. Буктрейлери».

Переможців конкурсу буде нагороджено восени під час проведення IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика».

Колектив Техніко-економічного коледжу щиро вітає свою колегу й бажає нових творчих звершень!