Викладачка кафедри туризму Львівської політехніки взяла активну участь у Вікіконференції 2022

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

1 жовтня розпочалася щорічна Вікіконференція для авторів, читачів та всіх зацікавлених у вікіпроєктах, організована громадською організацією «Вікімедіа Україна».

У перший онлайновий день конференції з привітаннями до української спільноти звернулися співзасновник Вікіпедії Джиммі Вейлз і директорка Фонду Вікімедіа Маріана Іскандер. Також у цей день відбувся виступ викладачки кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яни Сеньків на тему «Освітня програма Вікіпедії на кафедрі туризму Національного університету «Львівська політехніка».

Мар’яна Сеньків також взяла участь у першій офлайновій частині конференції у Львові (МолоДвіж Центр, вулиця Чайковського, 31). Друга офлайнова частина відбудеться у Києві 8 жовтня.

Повна програма заходу

Скріншот з онлайн-заходу Фото із заходу Скріншот з онлайн-заходу