Викладачка кафедри туризму ІСТР взяла участь у стартовій зустрічі проєкту «Мовні тандеми»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

29 вересня доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків взяла участь у стартовій зустрічі міжнародного проєкту «Мовні тандеми» на запрошення Центру міжнародної освіти.

Презентувала проєкт англійською мовою Дорота Хромінська з Варшавської політехніки, уповноважена з мовних тандемів у рамках Альянсу ENHANCE. Спікерка розповіла про можливості покращення вивчення іноземних мов за допомогою методу мовного обміну, а також налагодження нових зв’язків з однодумцями, ознайомила учасників зустрічі з особливостями реєстрації на проєкт та принципами роботи вебсайту проєкту.

Зазначимо, що учасники проєкту «Мовні тандеми» можуть вивчати різні мови.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі