Викладачка кафедри ТТ працює в Пардубіцькому університеті у рамках програми MSCA4Ukraine

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фото зі стажування у Чехії

Старша викладачка кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки, к.т.н. Галина Півторак, яка вже другий рік працює над науковим проєктом «Використання системи громадського транспорту для сталої міської доставки вантажів» на кафедрі транспортного управління, маркетингу та логістики в Пардубіцькому університеті (Чеська Республіка) в рамках програми MSCA4Ukraine, побувала з ознайомчими візитами в регіональних логістичних центрах компаній PPL, DPD та Dachser, розташованих у місті Градець Кралове.

Метою візитів було ознайомлення із сучасними практиками організації доставки останньої милі, обмеженнями та проблемами, з якими стикаються надавачі таких послуг на шляху до виконання вимог щодо швидкості доставки та збереження цілісності вантажів, і сучасними способами покращення якості роботи логістичних дистрибуційних центрів.

Фото зі стажування у Чехії Фото зі стажування у Чехії Фото зі стажування у Чехії