Викладачка кафедри ТПК взяла участь в міжнародному навчальному тренінгу в Ягеллонському університеті у Кракові

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Впродовж 12–13 жовтня 2023 року на базі факультету права та адміністрації Ягеллонського університету в місті Кракові (Республіка Польща) у рамках проєкту Diogenes (Digital Network of European Legal Historians) відбувся навчальний тренінг для молодих науковців та аспірантів. У заході взяла участь асистентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, к.ю.н. Майя Пивовар.

Проєкт передбачає інтеграцію та співпрацю між членами міжнародної спільноти з метою дослідження права, а також його впливу на розвиток європейських культурних цінностей. Серед спікерів та учасників тренінгу були представники відомих європейських академічних центрів (Аугсбург, Кельн, Маастрихт, Палермо, Рим), а також Університетського коледжу Лондона.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу