Викладачка кафедри ТПК пройшла навчальний курс «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні»

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Доцентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, к.ю.н., доцент Соломія Цебенко успішно закінчила навчальний курс «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні», який тривав з 20 жовтня 2023 до 29 травня 2024 року.

У межах курсу було проведено три модулі:

1. Введення в міжнародну систему прав людини;
  2. Міжнародне гуманітарне право;
  3. Співвідношення міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини.

27–29 травня 2024 року в місті Києві представниця Львівської політехніки взяла участь у завершальному тренінгу цього курсу, який провела Українська Гельсінська спілка з прав людини за підтримки американського народу, наданої через агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Права людини в дії».

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу