Викладачка кафедри ТПК бере активну участь у роботі разових спеціалізованих вчених рад

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

27 лютого 2024 року професорка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, д.ю.н. Ірина Жаровська взяла участь у роботі разової спеціалізованої вченої ради ID 4443 в Ужгородському національному університеті як офіційний опонент. Науковці закарпатської, чернівецької та львівської школи права дискутували щодо дисертаційного дослідження Валентина Пулея на тему «Інститут конституційної скарги в Україні та країнах Центральної Європи: порівняльно-правове дослідження».

28 лютого професорка Ірина Жаровська разом із визначними науковцями Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ужгородського національного університету долучилася до роботи разової СВР ID 4475 щодо захисту дисертації Назарія Парамонова на тему «Репродуктивні права в Україні та сусідніх державах: конституційне дослідження».

Спасибі колегам за плідну наукову співпрацю!

Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту