Викладачка кафедри СР отримала сертифікат переможця конкурсу проєктів євроклубів 2022

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Сертифікат переможця конкурсу

Представництво Європейського Союзу в Україні вже кілька років поспіль організовує конкурси проєктів євроклубів. Їхньою метою є поширення серед учнів та молоді знань і навичок, які сприятимуть формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей та принципів.

Викладачка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Галина Герасим отримала сертифікат переможця конкурсу проєктів євроклубів 2022 за успішне виконання проєкту в умовах воєнного стану.

Це не перша відзнака працівниці кафедри, адже Галина Зеновіївна є результативною не лише в освітянській сфері. ЇЇ активна волонтерська робота відома далеко за межами Львова.