Викладачка кафедри ПМВ прочитала лекцію для учнів 5-х класів Школи вільних та небайдужих

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з лекції

29 травня старша викладачка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Ірина Климчук прочитала лекцію для учнів 5-х класів Школи вільних та небайдужих на тему «Родзинки дипломатії».

Лекторка пояснила учням, що таке дипломатія та професія дипломата, якими професійними навичками має володіти дипломат, розповіла про структуру Міністерства закордонних справ України, а також про різновиди дипломатії, такі як економічна, культурна, громадська та спортивна. Учні, зокрема, виявили зацікавлення щодо обов’язків та компетенцій дипломата, також їх вразила панда-дипломатія КНР.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції