Викладачка кафедри ММП одержала нагороди від Всеукраїнського проєкту «Золотий фонд нації. Все буде Україна»

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Наталія Калиновська

Нещодавно у Львівському Будинку офіцерів відбулась презентація Всеукраїнського проєкту «Золотий фонд нації. Все буде Україна».

У рамках цього проєкту членкиню Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Заслужену діячку естрадного мистецтва України, викладачку кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Наталію Калиновську нагороджено орденом «Слава Україні», дипломом «Золотий фонд нації. Все буде Україна», а також урочисто вручено книгу, де закарбовано інформацію про її творчі та громадські здобутки.

Нагородження Наталії Калиновської Нагороди Наталії Калиновської