Викладачка кафедри філософії ІГСН взяла участь у міжнародному семінарі «Етика української війни»

Кафедра філософії Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

16–17 лютого 2023 року в режимі онлайн відбувся міжнародний науковий семінар на тему «Етика української війни». Його учасниками були українські, німецькі та італійські науковці, зокрема Крістоф Ламер, Мартін Хенель, Сергій Секундант, Оксана Панафідіна, Надія Козаченко, Інна Голубович, Катерина Карпенко та інші.

Під час вебінару обговорювали гострі проблеми української війни, її соціально-політичні та етичні аспекти.

У науковому заході взяла участь старша викладачка кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, к. філос. н. Олександра Стебельська, яка виступила з доповіддю The problem of moral responsibility under war conditions.

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару
Приєднані файли