Викладачка ІМФН отримала на міжнародній конференції з наноматеріалів відзнаку Best Presentation Award

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Оксана Балабан на конференції

В Одесі відбулася IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties», у якій брали участь науковці з 37 країн, зокрема й викладачка кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Оксана Балабан.

Оксана Василівна презентувала роботу Promising cathode material based on inorganic nanocomposites for Li+-intercalation current generation авторів O. Balaban, N. Mitina, A. Zaichenko, O. Izhyk, B. Venhryn, A. Andrushchak. Також була учасницею засідання IEEE Young Professionals Meet-Up & Mixer і секції Women in Science & Engineering: Networking Event & Mixer.

Голова Конференції та члени організаційного комітету високо оцінили представлену Оксаною Балабан роботу за такими пунктами:

• широта знань доповідача у своїй галузі;
  • чіткість презентації та комунікативних навичок;
  • технічна якість матеріалів (наприклад, слайдів).

За підсумками голосувань представниця Львівської політехніки отримала відзнаку Best Presentation Award (Нагорода за найкращу презентацію) з сертифікатом Rising Star in Nanoscience & Nanotechnology («Висхідна зірка в нанонауці та нанотехнологіях»).

Тож скарбничка міжнародних нагород працівників кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства поповнилася новою перемогою.

Оксана Балабан на конференції Оксана Балабан на конференції На конференції На конференції На конференції