Викладачка ІАРД провела заняття у Школі аграрного лідера в херсонському університеті

Херсонський державний аграрно-економічний університет
Скріншот з онлайн-заходу

14 квітня 2021 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулось заняття у Школі аграрного лідера на тему «Тенденції у професійному становленні майбутнього архітектора – методи Львівської архітектурної школи». Участь у заході взяли майбутні архітектори, здобувачі вищої освіти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» в університеті.

Проводила заняття Наталія Данилко – кандидат архітектури, асистент кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».

Лектор звернула увагу на специфіку архітектурної професії і такі актуальні питання, як:

• активний студент і майбутній архітектор: плюси і мінуси;
  • перспективи працевлаштування після навчання – міфи vs реальність;
  • конкурси, воркшопи, стажування, волонтерство як не формальна, але важлива освітня база;
  • активна життєва позиція як ресурс для майбутнього.

Захід був цікавим та змістовним. Особливо учасників заходу цікавило, «Де шукати натхнення?» та питання щодо воркшопів, архітектурних конкурсів. Адже, це можливість втілення в життя найсміливіших ідей.

Організатори сподіваються на подальшу співпрацю з Львівською політехнікою.