Викладачка фізики у Львівській академічній гімназії при Університеті отримала нагороду до Дня вчителя

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фото із нагородження

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. З цієї нагоди в Львівській міській раді вручили подяки працівникам галузі освіти, викладачам музичних шкіл, педагогам Дитячих клубів Львова та представникам профтехосвіти.

«Найкращі вчителі у всіх школах, але є ті, котрі потребують особливого визнання. Це і музичні школи, і загальноосвітні школи, і профтехосвіта – я всіх вітаю з професійним святом, аби ви були здорові та щасливі, а ми будемо матеріально збільшувати вашу оплату праці, бо це важливо – людям треба дякувати за працю», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, за високу педагогічну майстерність, використання прогресивних підходів до навчання і виховання, вагомий внесок в особистісний розвиток учнівської молоді та з нагоди Дня працівника освіти нагороди отримали 55 найкращих працівників освіти, серед них – Процишак Леся Семенівна, вчителька фізики у Львівській академічній гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті Львівської міської ради.