Викладачів просять взяти участь в опитуванні щодо застосування масових відкритих онлайн-курсів

Інститут модернізації змісту освіти
Заставка до онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» в рамках виконання науково-дослідної роботи «Концепція аналітично-інформаційної системи ефективної роботи з обдарованою молоддю в умовах воєнного та поствоєнного стану» провадить опитування, до яких запрошує долучитися науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Зокрема, викладачів просять до 30 червня 2023 року взяти участь в опитуванні науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти щодо застосування масових відкритих онлайн-курсів в освітній діяльності й заповнити анкету.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально в будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді. Участь в опитуванні є анонімною.