Викладачі з Університету Марії Кюрі-Склодовської вестимуть лекції та практичні заняття для студентів-політехніків

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Університет Марії Кюрі-Склодовської

8 листопада на кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» очікують на делегацію викладачів з Любліна, а саме з Університету Марії Кюрі-Склодовської. Гості проведуть лекції та практичні заняття для студентів-політехніків – маркетологів і логістів.

Викладання відбуватиметься завдяки програмі мобільності персоналу для викладання (Staff Mobility for Teaching) у рамках програми академічного обміну Erasmus+ International Credit Mobility (KA107). Відповідно до програми підписана Міжінституційна угода (2020–21–22) між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін).

Викладачі:

• Marcin Lipowski – завідувач кафедри маркетингу;
  • Agnieszka Kister – професор кафедри маркетингу;
  • Tomasz Kijek – завідувач кафедри мікроекономіки та прикладної економіки;
  • Ilona Bondos – адʼюнкт кафедри інформаційних систем і логістики.

Кафедра маркетингу і логістики запрошує студентів на заняття – послухати актуальні теми, які досліджують колеги з Польщі, та знайти рішення для заданих кейсів.