Викладачі Університету проведуть онлайн-тренінг для освітян «Захист персональних даних у школі»

Кафедра автоматизованих систем управління Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

7 жовтня 2022 року в межах проєкту Jean Monnet Module Data Protection in EU (DataPro) #611692-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE Національний університет «Львівська політехніка» за підтримки Європейського Союзу проведе в онлайн-форматі тренінг для працівників, адміністраторів, вчителів з інформаційних технологій шкіл та інших освітніх закладів на тему «Захист персональних даних у школі» (Data Protection in School).

Основною метою заходу є обговорення поточної ситуації із захистом персональних даних дітей у школах, необхідних заходів для дотримання українського законодавства, а також буде запропоновано підхід до навчання школярів тому, як захищати власні персональні дані, які права вони мають та які є небезпеки, пов’язані з персональними даними. Також розглянуть основні принципи захисту персональних даних відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту і Ради ЄС від 27 квітня 2016 року (GDPR).

Для участі у тренінгу необхідна обов’язкова попередня реєстрація.