Викладачі Університету Марії Кюрі-Склодовської відвідали Львівську політехніку в рамках програми Erasmus+ KA107

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з візиту

На кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» перебувала з візитом делегація викладачів з Університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща). Упродовж 8–12 листопада гості прочитали цикл лекцій, які відвідали студенти-маркетологи бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти.

Навчання відбулося завдяки програмі мобільності персоналу для викладання (Staff Mobility for Teaching) у рамках програми академічного обміну Erasmus+ International Credit Mobility (KA107). Викладачі представили аудиторії цікаві теми, зокрема:

• Цінова політика,
  • Еластичність попиту,
  • Досвід встановлення цін у відомих компаніях,
  • Типи витрат,
  • Управління витратами,
  • Мультиканальна дистрибуція,
  • Сегментація споживачів,
  • Бренд-стратегія,
  • Паблік Рілейшенс,
  • Теорії поведінки споживачів,
  • Рекламні рішення компанії,
  • Корпоративна ідентичність,

та інші.

І викладачі, і студенти дуже вдячні за підготовку актуальних досліджень та увагу до аудиторії польським колегам, а це:

• Marcin Lipowski – завідувач кафедри маркетингу;
  • Agnieszka Kister – професор кафедри маркетингу;
  • Tomasz Kijek – завідувач кафедри мікроекономіки та прикладної економіки;
  • Ilona Bondos – адʼюнкт кафедри інформаційних систем і логістики.

Відповідно до програми академічного обміну між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом Марії Кюрі-Склодовської підписано Міжінституційну угоду (2020–2022). На зустрічі у Львові представники програми від університетів обговорили формування змісту програм зі спеціальності «Маркетинг», його актуалізацію, а також розглянули перспективи спільної наукової роботи і можливості співпраці у проєктній діяльності.