Викладачі Університету були лекторами й менторами Літньої школи лідерів учнівського самоврядування Львівщини

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
лектори й ментори Літньої школи

Нещодавно за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації у селищі Верхнє Синьовидне відбулася щорічна Літня профільна школа лідерів учнівського самоврядування Львівщини.

Впродовж восьми днів хлопці та дівчата з усіх районів і територіальних громад області відпочивали й навчалися, як бути лідером у молодіжному середовищі. Вони прослухали багато цікавих курсів і лекцій, навчилися працювати індивідуально, в команді та навчати інших, освоїли дебати за системою Карла Поппера.

Серед лекторів і менторів Школи лідерів були молоді науковці, викладачі Національного університету «Львівська політехніка» Зоряна Зазуляк, Роман Пасічний і Домініка Рослонь.