Викладачі та студенти Технологічного коледжу в рамках навчальної практики відвідали Emily Resort

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з практики

3 червня 2022 року викладачі та студенти спеціальності «Туризм» Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проходження навчальної практики зі спортивно-оздоровчого та зеленого туризму відвідали Emily Resort – новий сучасний комплекс для оздоровлення та відпочинку у Винниках.

HR-директорка Ярослава ознайомила студентів з роботою комплексу і персоналу; маркетинговою стратегією комплексу; ґрунтовно описала різноманітні кейсові рішення, які пов’язані з організацією роботи ТОВ Emily Resort.

Під час навчальної екскурсії студенти відвідали Event Hall – найбільший у Західній Україні зал для проведення заходів будь-якого формату до 1500 осіб, багатофункціональний SPA та виробничі комплекси.

Студенти також отримали практичні навики з організації спортивно-оздоровчих походів, встановлення наметів, організації побуту і харчування в туристському поході.

Фото з практики Фото з практики Фото з практики