Викладачі та студенти Технологічного коледжу долучилися до спортивних активностей у Стрийському парку

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

Дорослі та діти, які тимчасово проживають у гуртожитку Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у зв’язку з агресивною війною росії проти України, викладачі та студенти коледжу долучилися до соціально-спортивного проєкту «Спорт активація», який проводить Львівська міська рада у Стрийському парку.

На головній алеї найстарішого та найгарнішого парку міста Львова тренери й учні спортивних шкіл провели спільну розминку, представили різні види спорту, зокрема легку атлетику та фехтування, де діти і дорослі могли взяти участь та відчути себе справжніми спортсменами.

Студент Технологічного коледжу Дем’ян Мартиновський повів невелику екскурсію мальовничими стежками та алеями Стрийського парку. Учасники заходу отримали позитивні емоції і були здивовані й розчулені неймовірною природою парку.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу