Викладачі та студенти кафедри прикладної лінгвістики взяли участь у конференції COLINS-2022

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

У межах Міжнародної конференції COLINS-2022: 6th International Conference on Computational Linguistics and Intelligent Systems (May 12–13, 2022, Gliwice, Poland) викладачі та студенти кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки мали нагоду предметно поспілкуватися на теми цифрової обробки природньої мови, комп’ютерної лінгвістики, комп’ютерного дискурс-аналізу, комп’ютерної лексикографії, корпусних технологій, інтелектуальних систем.

Співорганізатором наукового зібрання була кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка».

З виступами учасників можна ознайомитися на YouTube-каналі конференції.