Викладачі та студенти кафедри містобудування взяли участь у міжнародному навчальному проєкті

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Викладачі та студенти кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у міжнародному навчальному проєкті «Онлайн-серія лекційних та практичних занять з інтегрованого міського планування та розвитку».

Учасниками проєкту, що відбувався за підтримки GIZ у межах програми «Інтегрований розвиток міст в Україні II», були архітектурні університети Харкова, Полтави, Чернівців, Києва, а також німецькі технічні університети міст Котбуса та Любека.

Кураторами від кафедри містобудування були викладачі Інеса Склярова, Соломія Коник і Наталія Данилко.

Ознайомитися з роботами можна на онлайн-виставці у miro.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу