Викладачі та студенти кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Львівської політехніки долучились до святкування Години Землі. Цьогоріч в умовах карантинних обмежень все по-особливому – святкування відбувалось вдома у колі сім’ї та друзів... вийшло затишно та по-домашньому. Кожен провів цю годину, відмовившись від електронних девайсів, вимкнувши освітлення і продемонструвавши, як можна цікаво та з користю провести час.
Кожного року останньої суботи березня з 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля.
Це більше, ніж просто одна година, присвячена Землі. Це – рух за наше майбутнє. І навіть більше, ніж символ підтримки, ця подія – імпульс для негайних змін.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-1.jpg?itok=tFuKueOA)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-2.jpg?itok=Ph5tl-L2)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-3.jpg?itok=Yynt-z29)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-4.jpg?itok=dlm8Pe3Q)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-5.jpg?itok=adpIn7wF)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-6.jpg?itok=pl2oYD8h)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/29/para/gallery/ebpd-hz-7.jpg?itok=eVKuErr7)