Викладачі та студенти кафедри ЕБПД долучились до святкування Години Землі

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Фото із заходу

Викладачі та студенти кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Львівської політехніки долучились до святкування Години Землі. Цьогоріч в умовах карантинних обмежень все по-особливому – святкування відбувалось вдома у колі сім’ї та друзів... вийшло затишно та по-домашньому. Кожен провів цю годину, відмовившись від електронних девайсів, вимкнувши освітлення і продемонструвавши, як можна цікаво та з користю провести час.

Кожного року останньої суботи березня з 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля.

Це більше, ніж просто одна година, присвячена Землі. Це – рух за наше майбутнє. І навіть більше, ніж символ підтримки, ця подія – імпульс для негайних змін.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу