Викладачі та студенти ІППО взяли участь у міжнародній викладацько-студентській конференції

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

20 січня 2023 року вже традиційно в рамках інтернаціональної співпраці відбулась II Міжнародна викладацько-студентська конференція «Сучасні виклики і напрями законодавчих змін у Польщі та Україні» (Współczesne wyzwania oraz kierunki zmian legislacji w Polsce i Ukrainie).

Участь у конференції взяли асистентки кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки к.ю.н. Майя Пивовар та Оксана Баскакова, а також студенти ІППО Олесь Добрянський, Соломія Кіра та Яна Пінкевич.

Доповіді відбувались англійською та польською мовами. Учасники активно обговорювали проблеми і практичні напрями реформування сучасних законодавчих змін у Польщі та Україні.

Захід організовано спільно Центром досліджень парламентаризму та кафедрою конституційного права на факультеті права та управління Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща).

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції