Викладачі та студенти Інституту архітектури та дизайну беруть участь у міжнародному воркшопі в Нюрнберзі

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото із заходу

Викладачі та студенти Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» беруть участь у щорічному міжнародному воркшопі в Нюрнберзі (Німеччина), який цього року відбувається у рамках проекту «Міжнародна відкрита літня школа». Воркшоп проходить у межах кооперації між Віденським технічним університетом та Львівською політехнікою. Метою воркшопу є пошук рішення стосовно сучасного використання архітектури періоду націонал-соціалізму в Нюрнберзі (Reichsparteitagsgelände).

Інститут архітектури і дизайну Львівської політехніки репрезентують викладачі кафедри дизайну та основ архітектури: д. арх., професор, завідувач кафедри Світлана Лінда, к. мист., доцент Сергій Мільчевич, аспірантка IV року навчання Анна Федак, а також студентки спеціальності «Дизайн» Юліана Партика і Христина Виваль та студентки спеціальності «Архітектури і містобудування» Олеся Даниш і Марія Федиків.