Викладачі та студенти ІНПП взяли участь у Симпозіумі з проблем возз’єднання родин українських мігрантів до Італії

Кафедра АІП Львівської політехніки
учасники Симпозіуму з проблем возз’єднання родин українських мігрантів до Італії

27 вересня 2018 року викладачі кафедри адміністративного та інформаційного права та студенти Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Міжнародному симпозіумі «Возз’єднання родини: контекст української міграції до Італії». Організаторами заходу були Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки, благодійний фонд «Запорука» та Patronato ACLI (Італія).

На заході обговорювали законодавчі підстави, проблематику, потреби, вплив та практичну діяльність, спрямовані на захист сімейних прав українських мігрантів до Італії.