Викладачі Львівської політехніки у складі делегації від України відвідали Генеральну Асамблею ЕFECW

Кафедра української мови Львівської політехніки
Фото із форуму

Страсбург – це витончене французьке містечко, доповнене німецьким колоритом, яке вважають парламентською столицею Європи (оскільки тут засідає Європейський парламент), та є одним з найбільших університетських центрів Франції. Саме тут з 5 серпня до 9 серпня 2022 відбувалася 11 Генеральна Асамблея ЕFECW (Ecumenical Forum of European Christian Women), де 80 учасників із 24 європейських країн конструктивно обговорювали важливі проблеми, які постали нині перед європейською спільнотою.

У складі делегації від України були й викладачі Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ментинська (Інститут гуманітарних та соціальних наук, катедра української мови) та Наталія Горбаль (Інститут економіки і менеджменту, катедра зовнішньоекономічної та митної діяльності), які, зокрема, акцентували увагу учасниць на співпраці ЄС–Україна у цей складний для нас час.

Щиро дякуємо Форуму за можливість долучитись до такого важливого й корисного заходу та за неймовірну підтримку України!

Фото із форуму Фото із форуму Фото із форуму Фото із форуму Фото із форуму Фото із форуму