Викладачі Львівської політехніки були експертами шкільного конкурсу бізнес-ідей Cool for School

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото з конкурсу

Цікаве свято бізнес-ідей Cool for School відбулося у середній загальноосвітній школі № 77 міста Львова із поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Мета конкурсу – підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і посилення підприємницького духу. Старшокласники школи – учні 8–10 класів – презентували власні стартапи, в яких продемонстрували свої знання щодо аналізування попиту, дослідження конкурентоспроможності, оцінки ризиків та визначення рівня прибутковості своїх проєктів.

У складі конкурсної комісії (журі) були присутні викладачі Національного університету «Львівська політехніка» – доцентка кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Алла Ясінська і старший викладач кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Спартак Маньковський. За результатами оцінки проєктів конкурсна комісія визначила 5 найкращих. Крім того, експерти зазначили високий рівень підготовки робіт, творчий підхід, вміння аналізувати й аргументувати важливість справи.

Висновок і побажання юним стартаперам: успішні ідеї витають у повітрі – й більшість із них цілком реально втілити в життя! Створити успішний стартап під силу кожному з нас – треба лише вірити у власні сили й користуватися експертними думками.