Викладачі катедри УМ взяли участь у Всеукраїнській конференції «Мова – кордон національної безпеки»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з конференції

21 лютого 2023 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова – кордон національної безпеки», присвячена Дню рідної мови.

На пленарному засіданні виступили члени катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка»: доктор філологічних наук, професор Ірина Фаріон з доповіддю на тему «Мовні виклики: законодавче тло англіїзації» та кандидат філологічних наук, доцент Оксана Микитюк з доповіддю «Омовлення ідей Д. Донцова як сила для життя суспільства». На секційному засіданні в роботі конференції взяла участь кандидат філологічних наук, доцент Оксана Литвин з доповіддю «Ідеологічне шкідництво» в термінографічних працях початку ХХ ст.».

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції