Викладачі катедри української мови взяли участь у науковому семінарі, присвяченому пам’яті професора Таміли Панько

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

Доценти катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Софія Булик-Верхола та Оксана Литвин 16 листопада 2021 року взяли участь у науковому семінарі катедри української мови імені професора Івана Ковалика Львівського національного університету імені Івана Франка, присвяченому світлій пам’яті професора Таміли Іванівни Панько.

Видатний український мовознавець, лексикограф, термінолог, термінограф, завідувач катедри української мови Львівського університету (1975–1995), проживши нелегке життя в епоху змін, зуміла продовжити традиції корифеїв науки (професора Івана Ковалика, ректора, академіка Євгена Лазаренка), зберегти національний стрижень мовознавства у часи, коли панувала політика знищення українства.

Цей захід зібрав багато друзів, прихильників, учнів, які сьогодні в незалежній Україні продовжують славні традиції львівської лінгвістичної школи. На семінарі прозвучали виступи колег та учнів Таміли Іванівни про наукові здобутки професора, а також щирі спогади про людину, що вміла надихати.