Викладачі катедри української мови долучилися до написання радіодиктанту національної єдности

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

9 листопада у День української писемности та мови о 10:30 викладачі катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» разом зі студентами й аспірантами університету долучилися до написання радіодиктанту національної єдности як традиційної щорічної загальнонаціональної події, присвяченої українській мові.

Частина викладачів та студентів писали диктант, приєднавшись до Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки на платформі Google Meet. Інші студенти й аспіранти писали диктант із викладачами під час пари на платформі Zoom.

Приємно, що саме в цей день таку акцію єднання навколо рідної мови, яку започатковано ще з 2000 року, підтримують багато викладачів, студентів й аспірантів Львівської політехніки не лише з метою з’ясувати, чи добре знають українську мову, а й продемонструвати одностайність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Катедра української мови вітає всіх з Днем української писемности та мови!