Викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності взяли участь в «Info Business Meeting»

КАФЕДРА ЗМД ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
учасники «Info Business Meeting»

10 серпня 2018 р. в Atlas Deluxe готелі відбулася  «Info Business Meeting» – захід, організований з нагоди створення Асоціації професійних митних посередників, що об’єднав представників органів державної влади, Львівської митниці ДФС України, митних брокерів, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, громадські організації, заклади вищої освіти тощо. Долучились до заходу і завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, професор Ольга Мельник та доцент цієї ж кафедри Андрій Тодощук.

Із вітальним словом до учасників «Info Business Meeting» звернулися перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та заступник директора-керівник управління промисловості та підприємництва Львівської ОДА Андрій Кісера. Серед гостей заходу – керівник Львівської митниці ДФС України Левко Прокіпчук, віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд, голова координаційної ради Західноукраїнського офісу EBA Антон Подільчак та ще чимало інших відомих особистостей Львівщини.

Завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Ольга Мельник розповіла аудиторії про успішний досвід співпраці кафедри з Асоціацією професійних митних посередників, а також окреслила подальші напрямки співробітництва з бізнес-середовищем для підготовки висококваліфікованих фахівців із зовнішньоекономічної та митної діяльності.

«Info Business Meeting» «Info Business Meeting» «Info Business Meeting» «Info Business Meeting» «Info Business Meeting» «Info Business Meeting» «Info Business Meeting»