Викладачі кафедри ЗМД взяли участь у нараді щодо підтримки та стимулювання експорту підприємств Львівщини

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
на нараді щодо підтримки експорту

26 квітня 2018 року викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Андрій Тодощук, Олег Микитин, Марта Адамів та Ірина Коць взяли участь у нараді на тему «Підтримка та стимулювання експорту підприємств Львівщини», яка відбувалась у Львівській обласній державній адміністрації під керівництвом її очільника Олега Синютки.

Зустріч поєднала представників органів влади, державних та приватних структур, а також навчально-наукових закладів. У межах заходу відбулась плідна дискусія щодо стану та перспектив розвитку експорту підприємств Львівської області. Віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд наголосив на важливості співпраці із закладами освіти та підкреслив активну взаємодію із кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки, яка вирізняється у Західному регіоні підготовкою висококваліфікованих затребуваних фахівців у сфері зовнішньоекономічної та митної діяльності.

на нараді щодо підтримки експорту на нараді щодо підтримки експорту на нараді щодо підтримки експорту