Викладачі кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» доцентки Оксана Гоцур і Мар’яна Кіца провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10 та 11 класів Пустомитівського ліцею № 1 Пустомитівської міської ради.
У рамках заходу поговорили про журналістику, особливості праці журналіста й освіту. Окремо закцентували увагу на проблемі медіаграмотності в суспільстві, її важливість у час війни для кожного громадянина України.
Для закріплення обговорених питань на практиці, а саме розрізнення правдивої інформації від фейкової, Мар’яна Кіца провела з учнями інтерактивну гру.
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/zh-pust-received1492191104742744.jpeg?itok=Z-Nl1H-B)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/zh-pust-received1413726692453589.jpeg?itok=B3xOmbun)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/zh-pust-received969736144857070.jpeg?itok=QWOPL28p)