Викладачі кафедри ТПК взяли участь у Міжнародній конференції в Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

11–12 травня 2023 року на базі факультету права та адміністрації в Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Республіка Польща) відбулась Міжнародна гібридна конференція «Конституційні підстави та умови діяльності адміністративного судочинства».

У конференції активну участь взяли викладачі кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», які виступили з доповідями:

• к.ю.н., доцентка Олена Ромців – на тему «Діяльність Конституційного Суду України в умовах війни: досягнення та перспективи»;
  • к.ю.н. Майя Пивовар – на тему «Діяльність судів в умовах війни: конституційно-правовий вимір».

Дякуємо організаторам конференції за співпрацю та цікаві дискусії щодо обговорення актуальних проблем діяльності сучасного судочинства!