Викладачі кафедри ТПК взяли участь онлайн у науковому семінарі в Ягеллонському університеті

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Ягеллонський університет

20 березня 2024 року на запрошення колег із факультету права та адміністрації Ягеллонського університету (м. Краків, Польща) викладачі кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки долучились до участі в науковому семінарі на тему «Правосуддя та юрисдикційне застосування права публічною адміністрацією».

В обговоренні актуальних питань щодо ролі правосуддя та його практичного застосування взяли участь завідувач кафедри теорії права та конституціоналізму, д.ю.н., професор Віталій Ковальчук, д.ю.н., професор Тарас Гарасимів, д.ю.н., професор Володимир Макарчук і доктор філософії в галузі права Майя Пивовар. Окрім того, було обговорено подальшу співпрацю та перспективи її розвитку.

Щиро дякуємо організаторам заходу!

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару