Викладачі кафедри ТПЕ організовують профорієнтаційний захід для випускників Золочівського коледжу

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Скріншот із сайту Золочівського коледжу

З метою залучення випускників Відокремленого структурного підрозділу «Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» до продовження навчання в Університеті за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» доценти кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Галина Скорик, Галина Пушак і Марта Данилович-Кропивницька організовують онлайн-зустріч із залученням успішних випускників кафедри ТПЕ.

У програмі заходу – ознайомлення з перевагами навчання у Львівській політехніці, спеціальністю, подальшим навчанням за відповідними рівнями кваліфікації, умовами вступу і працевлаштуванням відповідно до фаху та рівня кваліфікації.

Зустріч відбудеться 13 квітня 2022 року на платформі Zoom. Початок о 12:15.