Викладачі кафедри ТФКМП взяли участь у засіданні «круглого столу» щодо забезпечення прав людини в умовах Covid-19

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права
Скріншот з онлайн-зустрічі

4 грудня 2020 року викладачі кафедри теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права, в.о. завідувача кафедри Віталій Ковальчук та професор Ірина Софінська, взяли участь у засіданні «круглого столу» онлайн (на платформі Zoom) «Забезпечення прав і свобод людини в Україні в умовах поширення коронавірусної інфекції (Covid-19): особливості та шляхи удосконалення», організованого Центром Разумкова.

Серед запрошених були присутні правники-науковці у сфері конституціоналізму, виборчого права та децентралізації, а також правники-практики, правозахисники, діючі судді Конституційного суду України, народні депутати України.

Серед доповідачів «круглого столу» варто виокремити Павла Розенка (віцепрем’єр-міністра України 2016–2019 рр.), Андрія Магеру (члена Центральної виборчої комісії, заступника голови ЦВК України 2004–2019 рр.), Леоніда Ємця (народного депутата України 7-го та 8-го скликань), Євгена Захарова (голову Правління Української Гельсінської спілки з прав людини, директора Харківської правозахисної групи), Петра Стецюка (суддю Конституційного суду у відставці, наукового консультанта з правових питань Центру Разумкова) та Володимира Сущенка (голову Правління Громадської організації «Експертний центр з прав людини»).

Скріншот з онлайн-зустрічі