28 січня викладачі кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки взяли участь в онлайн-екскурсії виробництвом одного з лідерів фармацевтичного ринку України компанії «Дарниця».
У рамках програми онлайн-турів на виробництво, запроваджених цим підприємством, викладачі ознайомилися з процесом ампульного виробництва, а саме: з вимогами до персоналу та відвідувачів ампульного цеху, технологічними стадіями виготовлення ампул – підготовкою, очищенням, наповненням, запалюванням, стерилізацією, контролем якості, маркуванням та упакуванням. Відповідно, на кожній стадії виробництва ампул учасників екскурсії було ознайомлено з найсучаснішим фармацевтичним обладнанням та принципом його роботи для виробництва ін’єкційних препаратів.
У завершальній частині екскурсії було обговорено питання можливості проведення централізованої (з великою кількістю учасників) екскурсії для студентів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Львівської політехніки.
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-2.jpg?itok=r5mEgLLS)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-4.jpg?itok=FYBr6udh)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-5.jpg?itok=Q_ALu29A)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-6.jpg?itok=PUnLXUU6)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-7.jpg?itok=KzTUTmmd)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-8.jpg?itok=G4ORVJNm)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-9.jpg?itok=UguyIz7b)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-10.jpg?itok=z412Kgf1)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-110.jpg?itok=iSLHCVBp)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-12.jpg?itok=LSKjQJZD)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/31/para/gallery/ekskursiya-13.jpg?itok=bsY9XOcS)