Упродовж тижня учні дев’ятих-одинадцятих класів загальноосвітніх закладів міста Львова (Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів, загальноосвітніх шкіл № 34 імені Маркіяна Шашкевича та № 55) мали можливість ознайомитися з напрямами роботи кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки у рамках Осінньої школи «Біотехнолог, фармацевт – шлях до успіху».
Школярі попрацювали з мікроскопом, ознайомились із дослідами «Цікава хімія», скуштували кисломолочний напій на основі тибетського гриба, протестували лікувально-косметичні засоби, спостерігали за процесом виробництва гідрогелевих пов’язок, пограли у розвиваючі ігри. Викладачі кафедри Олена Федорова, Вікторія Гавриляк, Романа Петріна, Андрій Милянич, Вероніка Червецова, Ольга Федоришин супроводжували школярів упродовж усієї Школи, презентували можливості працевлаштування після одержання диплому.
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment-8.jpg?itok=drtTa78Y)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment1.jpg?itok=W1vkwQFk)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment2.jpg?itok=4z3FQL1g)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment3.jpg?itok=h0Ad1rEj)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment4.jpg?itok=9ild7PzI)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment6.jpg?itok=aRGhvCnC)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment7.jpg?itok=Inr1zfCl)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment9.jpg?itok=cPRQA59b)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment11.jpg?itok=Rx2BiOqZ)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment12.jpg?itok=iDTmJhu-)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment.jpg?itok=6SpRb3Y-)
![Фото з Осінньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/26/para/gallery/attachment10.jpg?itok=T58kLiIO)