Викладачі кафедри СР у рамках проєкту TURBO стажувалися в Університеті Козьмінського (Польща)

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

У рамках міжнародного проєкту «Реакція університетів на великі перешкоди: Створення стійкої вищої освіти для реагування та управління суспільними кризами» (101129315-TURBO-ERASMUS-ED-2023-CBHE, TURBO) в Університеті Козьмінського (Польща) в кооперації з Університетом Норд (Норвегія) з 12 по 18 травня 2024 року було організовано офлайн-тренінги та воркшопи в контексті міжнародного стажування «Розвиток потенціалу та підвищення компетентності українських університетів».

У заходах взяли участь працівниці кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, зокрема к.політ.н., доцентка Мар’яна Школяр, к.політ.н., старша викладачка Уляна Яцишин і доктор філософії, асистентка Романа Мишок, а також фахівчиня Центру ветеранського розвитку Університету Інна Назарова.

Зміст академічної мобільності полягав у проходженні аудиторних тренінгів та воркшопів, які стосувались таких тем:

• Стратегічний менеджмент для університетів;
  • Інтернаціоналізація у вищих навчальних закладах;
  • Управління людськими ресурсами;
  • Практика акредитації програм в ЄС;
  • Сценарії антикризового управління;
  • Розробка мікро-кредитних дипломних програм та курсів;
  • Співпраця з неакадемічними стейкхолдерами;
  • Центри розвитку кар’єри, відносини з бізнесом;
  • Воркшоп Gallup.

Учасники стажування відзначили високий рівень організації заходу й корисність отриманих знань і навичок. Тренінги та воркшопи сприяли підвищенню професійної компетентності працівників Львівської політехніки, а також допомогли налагодити міжнародні контакти й обмін досвідом із колегами з різних університетів України.

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі