Викладачі кафедри СКІД – серед лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Соломія Федушко і Тетяна Білущак

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголосила підсумки щорічного конкурсу «Молодий вчений року» за результатами 2020 року.

Серед лауреатів – викладачі кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»:

• Федушко Соломія Степанівна – у номінації 38 «Інформаційні технології та кібербезпека» і номінації 91 «Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук»;
  • Білущак Тетяна Миколаївна – у номінації 81 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Колектив кафедри СКІД вітає своїх колег і бажає: «Нехай ваші досягнення лише примножуються»!