Викладачі кафедри регіонального та місцевого розвитку ІАДУ побували з візитом у Гданському університеті

Кафедра регіонального та місцевого розвитку Львівської політехніки
Фото з візиту до Польщі

27 листопада – 1 грудня 2023 року з візитом у місті Гданську (Польща) побували науково-педагогічні працівники кафедри регіонального та місцевого розвитку Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки: к.держ.упр., доцентка Іванна Козак, к.держ.упр., доцентка Олександра Нєма та д.е.н., професор Євген Матвіїшин.

Міжнародне стажування відбувалося в рамках співпраці Національного університету «Львівська політехніка» та Гданського університету (Uniwersytet Gdański).

Спільно з колегами ознайомилися з організацією навчально-наукової діяльності університету, відвідали навчальні заняття, брали участь в обговоренні проблемних питань на тему «Інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід для України».

Прочитали лекції для студентів про новітні проблеми, пов’язані з війною, соціальні та економічні виклики сьогодення, результати реформ в Україні, наслідки Голодомору 1932–1933 років.