Викладачі кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства відвідали Червоноградський ліцей

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Фото з відвідин

За спільної ініціативи завідувача кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» професора Анатолія Андрущака та директорки Червоноградського ліцею Наталії Запісоцької відбулася цікава й корисна зустріч викладачів з учнями та вчителями. Перед присутніми виступили: завідувач кафедри ПФН Анатолій Андрущак, доцент Богдан Венгрин, доцентки Оксана Балабан і Дарія Матулка та старший викладач закладу вищої освіти Андрій Данилов.

Попри численні повітряні тривоги цього дня, викладачі презентували багато корисної інформації про:

• Львівську політехніку;
  • особливості організації навчання на кафедрі прикладної фізики і наноматеріалознавства;
  • студентське дозвілля;
  • освітню програму «Прикладна фізика та наноматеріали»;
  • значимість фізики та необхідність її вивчення.

Викладачі Університету вдячні керівництву, педагогічному колективу та учням ліцею за проведену теплу зустріч!

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства запрошує випускників Червоноградського ліцею вступати на спеціальність 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» у Львівську політехніку. За детальною інформацією звертатись за телефоном (098) 026-90-82 чи на електронну пошту pfn.dept@lpnu.ua.

Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин