Викладачі кафедри ПІО у рамках програми Erasmus+ відвідали Академію прикладних наук імені Стефана Баторого

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

У період з 27 до 31 березня 2023 року професор Мирослав Криштанович та асистентка Іванна Гузій із кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівської політехніка» реалізовували викладацьку мобільність у рамках програми Erasmus+ Programme Staff Mobility for Teaching в Академії прикладних наук імені Стефана Баторого у місті Скерневіце (Польща).

Під час проходження стажування представники Львівської політехніки прочитали лекції, ознайомилися з матеріально-технічною базою Академії, обговорили можливості розширення та поглиблення співпраці між університетами і кафедрами.

Науковці також зустрілися з ректором, проректорами та науково-педагогічними працівниками Академії прикладних наук імені Стефана Баторого.

Практика викладання у закладі вищої освіти за кордоном, отриманий досвід під час перебування в університеті-партнері, низка зустрічей, проведених під час перебування в Академії, та нові домовленості про  подальшу співпрацю дали змогу вдосконалити рівень викладання, розширили горизонти можливостей для проведення наукових досліджень та сприяли інтернаціоналізації Національного університету «Львівська політехніка».

Дякуємо Академії прикладних наук імені Стефана Баторого за надану можливість і всебічну підтримку!

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі