Викладачі кафедри ПІО розробили план роботи гуртка для майбутніх абітурієнтів на І півріччя 2023 року

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

Наприкінці 2022 року в рамках підготовки плану роботи гуртка для майбутніх абітурієнтів відбулася онлайн зустріч робочої групи, до складу якої ввійшли завідувач кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Тетяна Горохівська, доценти кафедри Олег Стечкевич та Наталія Чубінська, а також учні 10–11 класів закладів загальної середньої освіти міста Львова.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо особливостей організації вступної кампанії в 2022 році та її перспектив на 2023 рік. Було озвучено проблемні моменти і можливі шляхи їхнього подолання.

За підсумками зустрічі розроблено план заходів на І півріччя 2023 року із загальною темою «Цифрові інструменти Google в житті абітурієнта». Заплановано 4 вебінари:

• січень: «Google Keep як інструмент систематизації важливої інформації»;
  • лютий: «Google Календар як інструмент ефективного планування»;
  • березень: «Google Документ як інструмент для написання мотиваційних листів»;
  • квітень: «Google Презентація як інструмент підготовки резюме та портфоліо».

До участі у майбутніх вебінарах будуть запрошені учні та їхні батьки.

Формуючи цифрову компетентність абітурієнта – разом формуємо наше майбутнє!