Викладачі кафедри обліку та аналізу взяли участь у Train the Academics session від міжнародної організації ACCA

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото із тренінгу

Викладачі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки – професор Любомир Пилипенко, доценти Наталія Воськало, Ольга Грицай та Олена Тивончук – взяли участь у професійному заході від ACCA – Train the Academics session.

Під час заходу представники організації провели теоретичні та практичні заняття для викладачів університетів з фінансового обліку в рамках професійної фінансової кваліфікаційної програми ACCA, зокрема: здійснення контролю звірки взаєморозрахунків, банківська звірка, пробний баланс, помилки та звірка контрольного рахунку. Учасники заходу також отримали набір підручників видавництва Kaplan Publishing із предмета Financial Accounting, які будуть використовувати надалі для викладання навчальних дисциплін.

ACCA (англ. Association of Chartered Certified Accountants) – міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері фінансів, аудиту, менеджменту та бухгалтерії.